Torebka, czyli najważniejsze akcesorium każdej Kobiety

skórzane torebki Dorjan

Torebka to niewątpliwie ważne akcesorium w życiu każdej Kobiety. Stanowi ona bowiem nie tylko wspaniały dodatek do stylizacji, ale posiada także bardzo ważną wartośc praktyczno-funkcjonalną. To w niej trzymamy przecież wszystko, co niezbędne, a często nawet wartościowe dla nas. Oczywiście wszystkie wiemy, że na portfelu i dokumentach się nie kończy. Nasze torebki zawierają wszystko, co uratowałoby nas w razie nagłego wybuchu wojny – mawiają prześmiewczo Mężczyźni.

Jednak, jakby się tak nad tym stwierdzeniem dłużej zastanowic, prawdopodobnie musiałybyśmy przyznac im rację, bowiem nie jednej z nas zdarzyło się, że zawartośc torebki uratowała nam życie w różnych podbramkowych sytuacjach. Czyż nie tak właśnie jest?

Jako, że torebka pełni tak ważną rolę w życiu każdej z nas, ważne jest, aby nie była ona ‚byle jaka’, lecz wykonana z porządnego materiału, dzięki któremu bez uszczerbku posłuży nam przez lata. Zdecydowanie warto więc zainwestowac w torebkę ze skóry, która nie dośc, że wygląda bardzo elegancko, a nawet można by rzec – ekskluzywnie, to jeszcze jest wytrzymała i odporna na różne warunki atmosferyczne.

Skórzana torebka to klasa sama w sobie, która wspaniale się prezentuje w zestawieniu z każdą stylizacją – elegancką, czy casualową. Dlatego bez problemu możemy zabierac ja ze sobą wszędzie, nie obawiając się o popełnienie faux pas.

Jeżeli chodzi o torebkę na co dzień, warto jest wybrac taką, która pomieści wszystkie nasze rzeczy, które nosimy ‚na wypadek, gdyby’. Istotne jest także, aby posiadała ona kieszonki, dzięki którym łatwiej będzie nam zlokalizowac konkretną rzecz, którą w danym momencie potrzebujemy. Ponadto należy także zwrócic uwagę na jej kolorystykę. Torebka na co dzień powinna posiadac dośc stonowany kolor, bowiem będzie ona wtedy pasowac do każdego elementu naszej garderoby.

Natomiast na wieczorne wypady, warto zabrac mniejszą torebkę, w której znajdowac się będą jedynie najbardziej potrzebne artykuły, aby nie ciągnąc za sobą worka wypełnionego po brzegi niepotrzebnymi akcesoriami. Co więcej, torebka wieczorowa powinna także w jakimś stopniu się odznaczac, dlatego w tym przypadku możemy sobie pozwolic na istne szaleństwo zarówno pod względem jej koloru jak i stylistyki.

A oto parę modeli torebek idealnie nadających się do codziennego użytku. Torebki te wykonane są z najwyższej jakości skóry.

brązowa torebka ze skóry

Carlo monti beż torebka carlo monti na co dzień  czarna torebka ze skóry

Poniżej prezentujemy zaś parę torebek idealnych na wieczorne wypady:

skórzana torebka brąz beżowa torebka skórzana torebka skórzana wieczorowa torebka ze skóry torebka na wieczór niebieska

 

Jeden komentarz do “Torebka, czyli najważniejsze akcesorium każdej Kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>