Stylizacje z ramoneską w roli głównej

Stylizacje z ramoneską

Zapraszamy na przegląd stylizacji, w których główną rolę odgrywa ramoneska. Przedstawimy Wam tęże kurtkę w różnych fasonach i kompilacjach, dzięki czemu zobaczycie, jak łatwo jest zdziałać cuda posiadając taki jeden, niepozorny element garderoby.

1. Niniejsza stylizacja idealnie pasje na chłodne wiosenne, letnie, a nawet wczesnojesienne wyjścia ze znajomymi. Jest ona szalenie wygodna, a do tego stanowi zestawienie modnych odcieni sezonu. Stylizacja pomimo tego, że składa się z wielu elementów, jest w ogólnym widzeniu dość minimalistyczna, natomiast z pewnością zwróci uwagę innych przechodniów nawet na ruchliwej ulicy.

Stylizacja z ramoneską2. Poniższa stylizacja to cudna, aczkolwiek niezobowiązująca propozycja na randkę. Czarne tregginsy przełamują pastelowe odcienie pozostałych elementów tego zestawienia, a także przełamują swoim sportowym stylem elegancję całego zestawienia. Taka stylizacja nie dość, że wygląda fenomenalnie, to jeszcze jest szalenie wygodna, co sprawi, że będziesz się czuć bardzo komfortowo.

Błękitna kurtka skórzana

3. Następny look jest szalenie kobiecy. Nadaje się on zarówno na oficjalne, jak i nieoficjalne imprezy, a także na randkę, tym razem w wymiarze zobowiązującym, to znaczy, kiedy wiesz, że chcesz się zaangażować. Dzięki tego typu stylizacjom możemy prezentować się nieco seksownie, ale i z klasą.

Pudrowa skórzana kurtka z sukienką

4. Ostatnia stylizacja to propozycja czysto wakacyjna, która nadaje się na wszystkie casualowe okazje tj. grille, pikniki, spacery, wyjazd na kąpielisko itp. Jest to z pewnością propozycja dla Kobiet odważnych, które mogą pochwalić się płaskim brzuszkiem. Taka stylizacja z pewnością zwraca na siebie uwagę.

odważna stylizacja ze skórzaną kurtkąKtóra stylizacja najbardziej przypadła Wam do gustu? Wolicie ramoneskę w wydaniu eleganckim, czy może casualowym? Odważnie, czy raczej asekuracyjnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>